Naše služby

VAŠE SNY O BÝVANÍ SPLNÍME
...OD PROJEKCIE AŽ PO KOLAUDÁCIU...

Projekčná činnosť


Ponúkame vám kompletné vypracovanie projektovej dokumentácie, architektonickej štúdie a realizačnej projektovej dokumentácie pre váš rodinný dom, prípadne byt.

Interiérový dizajn

Naša spoločnosť sa venuje aj kompletnému interiérovému dizajnu: navrhovanie a 3D vizualizácie. Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere interiérových nábytkov a doplnkov.

Úzko spolupracujme so stolárskou dielňou a interiéry zhotovíme
na kľúč od samotného návrhu až po realizáciu.

Realizačná činnosť

Ask haus s.r.o. je stavebno-projekčná spoločnosť, ktorá ponúka aj kompletné stavebné práce pri rekonštrukciách bytov, domov, výstavbe rodinných domov a realizácii interiérov. Zabezpečujeme kompletné profesie pri výstavbe (elektrikárske práce, vodoinštalácie, inštalácie plynu a stolárske práce).

Inžiniering

Našou prioritou je vyhovieť klientovi od prvotnej myšlienky, cez návrh projektu rodinného domu, prípadne interiérového dizajnu až po samotnú realizáciu a s tým mu ponúkame aj kompletný inžiniering. Ak nemáte čas na vybavovanie rôznych povolení k stavbe na úradoch, radi to spravíme za vás. Inžiniering znamená zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečenie stanovísk k stavbe (územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie).

Order Form

Please fill out the form and we'll get back to you asap