Naše služby

VAŠE SNY O BÝVANÍ SPLNÍME
...OD PROJEKCIE AŽ PO KOLAUDÁCIU...

Realizačná činnosť


Ask haus s.r.o. je stavebná firma z Ružomberka, ktorá ponúka aj kompletné stavebné práce pri výstavbe rodinných domov a rekonštrukciách, ako napríklad – základové dosky, hrubé stavby, murárske práce, tesárske práce, pokryvačské práce, výstavba rodinných domov na kľúč domov, inžinierske siete, strojné výkopové práce. Zabezpečujeme kompletné profesie pri výstavbe (elektrikárske práce, vodoinštalácie, inštalácie plynu a stolárske práce). Zameriavame sa hlavne na Liptov a okolie, čiže Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín a Martin.

Interiérový dizajn

Naša spoločnosť sa venuje aj kompletnému interiérovému dizajnu: navrhovanie a 3D vizualizácie. Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere interiérových nábytkov a doplnkov.

Úzko spolupracujme so stolárskou dielňou a interiéry zhotovíme
na kľúč od samotného návrhu až po realizáciu.

Projekčná činnosť

Ask haus s.r.o. Vám zabezpečí vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie, vypracovanie architektonickej štúdie a vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie pre Vašu stavbu.

 

Inžiniering

Našou prioritou je vyhovieť klientovi od prvotnej myšlienky, cez návrh projektu rodinného domu, prípadne interiérového dizajnu až po samotnú realizáciu a s tým mu ponúkame aj kompletný inžiniering. Ak nemáte čas na vybavovanie rôznych povolení k stavbe na úradoch, radi to spravíme za vás. Inžiniering znamená zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečenie stanovísk k stavbe (územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie).

Order Form

Please fill out the form and we'll get back to you asap