Naše služby

VAŠE SNY O BÝVANÍ SPLNÍME
...OD PROJEKCIE AŽ PO KOLAUDÁCIU...

Realizačná činnosť

ask haus s.r.o. je stavebná firma z Ružomberka, ktorá ponúka aj kompletné stavebné práce pri výstavbe rodinných domov a výstavbe menších a stredných objektov. Realizujeme základové dosky, hrubé stavby, murárske práce, tesárske práce, pokrývačské práce, strojné výkopové práce a rekonštrukcie budov. Zabezpečujeme kompletné profesie pri výstavbe (elektrikárske práce, vodoinštalačné práce, inštalácie plynu, inžinierske stavby). Zameriavame sa hlavne na stredné Slovensko-Liptov a okolie (Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín a Martin).

Predaj a prenájom debnenia a lešenia

Ponúkame predaj a prenájom debnenia a lešenia – vhodné na všetky typy stavieb – od rodinných domov až po veľké budovy. V ponuke máme stenové debnenia stredných rozmerov, stropné debnenia, debnenia stĺpov, lešenia a spotrebný materiál.

Projekčná činnosť

Ask haus s.r.o. Vám zabezpečí vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie, vypracovanie architektonickej štúdie a vypracovanie realizačnej projektovej dokumentácie pre Vašu stavbu.

 

Inžiniering

Našou prioritou je vyhovieť klientovi od prvotnej myšlienky, cez návrh projektu rodinného domu, prípadne interiérového dizajnu až po samotnú realizáciu a s tým mu ponúkame aj kompletný inžiniering. Ak nemáte čas na vybavovanie rôznych povolení k stavbe na úradoch, radi to spravíme za vás. Inžiniering znamená zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečenie stanovísk k stavbe (územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie).

Order Form

Please fill out the form and we'll get back to you asap